Ультразвукова терапія (скорочено УЗТ)— це лікування за допомогою сучасного апарату, що випромінює ультразвукові хвилі різної частоти. Вони викликають стиснення і розтягнення тканин, тим самим стимулюючи відновлювальні процеси. Нижня межа частоти застосовується для лікування глибоко розташованих тканин, а верхня межа частоти — для запалених тканин, що знаходяться ближче до поверхні шкіри. Регулюючи частоту, фахівець концентрує вплив ультразвуку на проблемних ділянках, уникаючи взаємодії зі здоровими органами і тканинами.

Вплив ультразвуку на організм має три типи: фізико-хімічний, механічний та тепловий. При цьому найбільш важливим є механічний фактор — завдяки акустичному тиску створюються мікровібрації тканин і здійснюється масаж тих зон, до яких не можна дотягнутися вручну. Термічний ефект УЗТ сприятливо впливає на судини, а фізико-хімічні процеси активізують окислювально-відновні процеси і синтез біоактивних сполук.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ УЛЬТРАЗВУКОМ?

Інститут вертебрології та реабілітації використовує ультразвук для лікування захворювань суглобів та сполучних тканин (в тому числі при радикуліті), а також для реабілітації після травм і переломів.

Ультразвукова терапія безболісна. Іноді під час процедури може відчуватися слабке тепло в точці впливу. Лікувальний курс найчастіше складається з 5-6 процедур. Наш апарат ультразвукової терапії — гідний представник лінійки високоякісного сучасного фізіотерапевтичного обладнання компанії BTL. Одна лікувальна процедура триває близько 15 хвилин. При цьому використовується комфортна та ефективна для пацієнта частота ультразвуку.

ЯКІ КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ?

Нарівні з іншими фізіотерапевтичними процедурами ультразвукове лікування:

ЧИ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО УЗТ?

Перш ніж призначати пацієнтові курс ультразвукової терапії, лікар обов'язково вивчає анамнез і переконується в тому, що до проведення даної процедури немає протипоказань. Такими протипоказаннями можуть бути:

Застосовуючи ультразвуковий апарат для лікування суглобів і вирішення інших проблем опорно-рухового апарату,  наші фахівці, в першу чергу, зацікавлені в усуненні причини захворювання. Як правило, монотерапія не вирішує проблему повністю. Тому лікар може порекомендувати пацієнту поєднати курс УЗТ з іншими фізіотерапевтичними процедурами, лікувальними масажами.

 

Вам потрібна консультація?

Залишіть свою заявку, наш адміністратор зателефонує Вам в робочі години та запропонує для Вас зручний час для запису до лікаря. Ми допоможемо Вам отримати кваліфікаційну допомогу. Будьте здорові!