Ще кілька місяців тому біль у спині, м’язах та суглобах чернігівці лікували в застарілих та часто неефективних державних лікарнях або народними методами, що взагалі ставило під сумнів будь-яке одужання. Нарешті, все це позаду і містяни можуть відчути на собі професіоналізм та людяність лікарів сучасного та інноваційного центру вертебрології та ортопедії «Авангард Мед».

Цей центр відкрився в нашому місті не так давно, але вже встиг себе відмінно зарекомендувати, запропонувавши чернігівцям найсучасніші та найдієвіші методики лікування.

 Ми привезли в Чернігів сучасні круті технології з Англії, Німеччини та Чехії, знайшли однодумців та взяли за основу своєї роботи вчення про ортопедичну неврологію та вертеброневрологію. Ми довго вчились, переймали досвід, і тепер підходимо до кожної проблеми дуже грунтовно, поєднуючи лікування медикаментами, коли це дійсно доцільно,з пошуком та лікуванням реальної причини болю.А для цього, вже недостатньо призначити пігулки чи уколи, саме тому в нашому центрі застосовують комплексний підхід, аналіз стану пацієнта кількома спеціалістами, що працюють злагоджено, в команді, за одними принципами, — кажуть лікарі «Авангард Мед».

Особливістю центру «Авангард Мед» є те, що лікарі тут не розводять руками, як в державній медицині, і не кладуть людину одразу на операційний стіл, а пропонують дієву альтернативу.Вона полягає у використанні найновішого обладнання світової медицини для проведення цілої низки процедур, які раніше були майже недоступні для жителів Чернігова:


В «Авангард Мед» з чернігівцями готові попрацювати: вертебролог, невролог, ортопед та реабілітолог. Усі вони спеціалісти найвищого класу, які щодня самовдосконалюються та шукають індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Вам потрібна консультація?

Залишіть свою заявку, наш адміністратор зателефонує Вам в робочі години та запропонує для Вас зручний час для запису до лікаря. Ми допоможемо Вам отримати кваліфікаційну допомогу. Будьте здорові!