Плазмоліфтинг (РRP-терапія) – сучасний, унікальний метод терапії, який дозволяє досягти необхідного результату лікування за короткі терміни.

В основі цього методу лежить використання власної, збагаченої тромбоцитами крові пацієнта.

Методика проведення РRP-терапії:

Фахівець проводить забір крові з вени пацієнта у невеликій кількості в спеціальну пробірку. Далі за допомогою центрифуги кров розділяється на плазму і еритроцитарну масу. Після цього в шприц набирається збагачена тромбоцитами плазма і вводиться під шкіру в зону лікування.Відразу ж після введення тромбоцитарна аутоплазма запускає в організмі механізм посиленої регенерації тканин, відбувається нормалізація тканинного дихання, регулювання водного балансу, утворення колагенових та еластичних волокон, поліпшення кровообігу і внутрішньоклітинного метаболізму, що призводить до загоєння пошкоджених ділянок, підвищення місцевого імунітету та омолодження організму. Це відбувається завдяки вмісту в тромбоцитах особливих білків, які активізують внутрішньоклітинні відновні процеси. Процедури за методом Plasmolifting не викликають алергії, відторгнення і побічних ефектів. Вони нетравматичні, безболісні і поєднуються з класичними видами лікування.

Процедуру виконують кваліфіковані фахівці, використання сертифікованого обладнання та дотримання лікарем протоколу проведення процедури дозволяє уникнути будь-яких ускладнень і алергічних реакцій як при проведенні плазмоліфтінгу, так і після нього.

Вам потрібна консультація?

Залишіть свою заявку, наш адміністратор зателефонує Вам в робочі години та запропонує для Вас зручний час для запису до лікаря. Ми допоможемо Вам отримати кваліфікаційну допомогу. Будьте здорові!