Остеохондроз відноситься до досить поширених захворювань опорно-рухового апарату.

Остеохондроз є хронічним захворюванням хребта і характеризується дегенеративно-дистрофічними змінами в міжхребцевих дисках та хребцях. За своєю класифікацією поділяється в залежності відділу хребта: грудний, шийний і поперековий.

До основних клінічних проявів остеохондрозу відноситься гострий або тупий постійний біль, який посилюється під час руху, що вимагає пацієнту займати вимушене положення, при цьому зменшується рухливість та загальна активність.

Лікування остеохондрозу

Можливості центру дозволяють комплексно підійти до лікування остеохондрозу і підібрати індивідуальну схему лікування, яка буде впливати на всі осередки захворювання. Лікар вертебролог оцінить загальний стан хребта і методиками м’якої мануальної терапії усуне спазм м’язів, зніме блоки сегментів. Далі, використовуючи ударно-хвильову терапію, доможеться зменшення больового синдрому (до повного його зникнення), руйнування кісткових розростань і інших ущільнень, поліпшить мікроциркуляцію, обмінні процеси в міжхребцевому просторі, прискорить процеси регенерації, значно знизить спазм м’язів.

Лазер високої інтенсивності виражено знизить больові відчуття, прибере запальний процес, також відчутно прискорить регенерацію тканин.

Електроміостимуляція – відновить тонус м’язів, відновить нормальну нервову провідність, поліпшить обмінні процеси. Сухе витяжіння, за рахунок збільшення міжхребцевого простору, поліпшить обмінні процеси в просторі, мікроциркуляцію крові в ньому. Заняття лікувальною фізкультурою дозволять розробити курс вправ, які значно знизять ймовірність прогресування захворювання, створять можливість для збереження і посилення здоров’я спини.


Вам потрібна консультація?

Залишіть свою заявку, наш адміністратор зателефонує Вам в робочі години та запропонує для Вас зручний час для запису до лікаря. Ми допоможемо Вам отримати кваліфікаційну допомогу. Будьте здорові!